Бюро пропусков Промтоварного рынка «Седьмой Километр»

До уваги контрагентів ТОВ «Промтоварний ринок» - власників/орендарів торгівельних об’єктів

До уваги контрагентів ТОВ «Промтоварний ринок» - власників/орендарів торгівельних об’єктів

ТОВ "Промтоварний ринок" не несе відповідальність за достовірність відомостей, викладених в заявах на оформлення перепусток що дають право на відкриття торгівельних та складських об’єктів, а також за достовірність відомостей в договорах оренди (суборенди), укладених між контрагентом ТОВ "Промтоварний ринок" - власником/орендарем та його орендарями/суборендарями чи іншими особами, а також не здійснює перевірку відповідності таких договорів чинному законодавству.

За достовірність наданої інформації в вищевказаних заявах та договорах несе відповідальність контрагент ТОВ "Промтоварний ринок", який є власником/орендарем торгівельного об’єкта, або особа, яка діє в інтересах контрагента ТОВ "Промтоварний ринок" - власника/орендаря торгівельного об’єкта на підставі нотаріально посвідченої довіреності, або довіреності, посвідченої в іншому порядку, установленому чинним законодавством України, який подав відповідні заяви та договори.


(п. 2.7 Положення про порядок оформлення, видачі, обліку та використання перепусток, що дають право на відкриття торгівельних та складських об’єктів, які розташовані на території ТОВ «Промтоварний ринок», затверджено наказом Директора ТОВ "Промтоварний ринок" № 94 від 30 травня 2017 р.)


Администрация ООО «Промтоварный рынок» напоминает, что 1 февраля 2019 года на рынке завершится работа по оформлению пропусков на допуск к постоянным торговым местам на 2019 год.

Прием документов и выдача пропусков осуществляются в помещениях администраций торговых комплексов.

Информацию по вопросам оформления пропусков можно получить по телефонам: 7970-458, 7970-377, 7970-132 либо непосредственно в бюро пропусков (первый этаж админздания торгового комплекса № 3, в районе автостоянки № 5).

Всем, кто до сегодняшнего дня не успел оформить пропуск, просьба незамедлительно подать необходимые документы для выдачи пропуска и беспрепятственной работы на торговых местах.

С уважением, администрация ООО «Промтоварный рынок»

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх