апр 3, 2024,

Поповнення асортименту дитячих колясок на ринку

На Промтоварному ринку «7 км» щотижня поповнюється асортимент дитячих колясок.

Нові колекції дитячих колясок для немовлят пропонують найкращі моделі, які забезпечать малюкові комфорт та безпеку. Вони мають м'які матраци та підтримуючі ремені безпеки, щоб забезпечити оптимальні умови для сну та відпочинку дитинчати.

Для малюків та дітей до 3 років нові моделі відрізняються своєю функціональністю та зручністю, оснащені міцними колесами, які дозволяють легко керувати коляскою навіть на нерівних дорогах. Крім того, багато з цих моделей мають регульовані ручки та місткі кошики для зберігання необхідних речей під час прогулянок.

Коляски та велоколяски для вікової групи старше 3 років створені з урахуванням їхніх потреб та активного способу життя. Серед переваг -  велика місткість, що дає можливість розмістити не лише дитину, але й іграшки, книжки та інші речі, які можуть знадобитися під час прогулянки. Багато з цих моделей також оснащені системами амортизації.

Завітайте до Промтоварного ринку «7 кілометр», щоб оглянути нові колекції дитячих колясок та знайти ідеальну коляску для вашого малюка!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх