сен 13, 2023,

Готуємось до зими: топ товарів на ринку «7 кілометр»

З наближенням зими багато з нас починають готуватися до можливих відключень електроенергії та інших несприятливих ситуацій. Для того, щоб ваша родина була готовою до будь-яких обставин, рекомендуємо відвідати ринок «7 кілометр» та звернути увагу на безліч корисних товарів, що допоможуть у тяжкі часи.

Портативні павербанки: зберігають заряд вашого смартфона або планшета, навіть якщо ви не маєте доступу до розетки. Обирайте моделі з великими ємностями, щоб забезпечити достатньо енергії для ваших пристроїв.

Ліхтарі і фонари: у випадку відключення електроенергії, наявність яскравого ліхтаря або фонаря допоможе вам не тільки освітлювати приміщення, але і зберігати спокій. Моделі зі вбудованим акумулятором чи сонячними панелями є особливо корисними.

Сонячні панелі: використання сонячних панелей може бути важливим для забезпечення додаткового джерела енергії під час відключень. Вони можуть заряджати павербанки, акумулятори та інші пристрої.

Запасні батарейки: завжди майте запасні батарейки для ліхтарів та інших пристроїв. Це старий, але ефективний спосіб забезпечити постійне живлення вашого обладнання.

Запрошуємо на промтоварний ринок «7 кілометр»! Наші товари допоможуть вам зберегти комфорт та безпеку в зимовий період і в разі можливих відключень електроенергії!

Час роботи Промринку

Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний

АДРЕСА ТА ЧАС РОБОТИ

Україна, 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Базова, 20


Понеділок – Четвер: з 6:00 до 15:00
Субота – Неділя: з 6:00 до 16:00
П’ятниця: вихідний


Проведення фото та відеозйомки на території ринку регламентується. Для отримання акредитації прохання звертатися до прес-служби ринку за телефоном:


РАДІОВУЗЛИ


ПРЕС-СЛУЖБА


ЧЕРГОВИЙ РИНКУ

РЕКЛАМНИЙ ВІДДІЛ


Розміщення голосових оголошень на ринку:


Ми у соціальних мережах:


Наші телеграм-канали:


РОЗСИЛКА НОВИН

Підписуйтесь на найсвіжіші новини Промтоварного ринку "Сьомий кілометр"

Вверх