дек 20, 2022,

З днем народження, рідний ринок!

Промтоварний ринок «7 кілометр» відзначає 33 річницю від дня свого заснування! Вік зрілості та досконалості ми зустрічаємо, на жаль, у критичних обставинах та з важким серцем – наша країна, наші люди та наше підприємство переживають найтяжче випробування у своїй історії.

Тем не менш, ринок та підприємці гідно зустріли новий виклик і працюють на благо України, як завжди, виявляючи стійкість та активність. Ті, хто залишився на ринку – а це більшість його робітників, заново відбудовували всю роботу – від пошуку постачальників до нових логістичних маршрутів, підприємство шукає всі можливості, щоби стабільно працювати під час тотального дефіциту електроенергії, нестачі співробітників, обмежених ресурсів. Безліч співробітників та підприємців «7 кілометрів» пішли на фронт, всі ми з перших днів надаємо величезну благодійну підтримку тим, хто її потребує.

Зараз робота Промтоварного ринку «7 кілометр» спрямована на підтримку економіки України, збереження її цілісності та, безсумнівно, прагнення якнайшвидшої перемоги та довгоочікуваного миру!

Віримо в Україну та майбутнє! З днем народження, улюблений ринок!

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх