дек 28, 2020,

Важливо: зменшення тарифів на надання послуг ТОВ «Промринок» у січні 2021 року

У зв’язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України Постанови №1236 від 09 грудня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», 

наказом директора підприємства № 282 від 21 грудня 2020 року

ЗМЕНШЕНО розмір плати за надання послуг суб’єктам господарювання – контрагентам ТОВ «Промринок» на 20% (двадцять відсотків) від затверджених розцінок (тарифів) за період з 08 січня по 24 січня 2021 року (включно).

Також на вказаний період (з 8 по 24 січня 2021 р.) призупиняють свою роботу та приймання та обслуговування відвідувачів наступні підрозділи адміністрації:

Бюро перепусток

Договірний відділ

Адміністрації Торговельних комплексів

Рекламний відділ

Канцелярія

У той же час, продовжать свою роботу служби та підрозділи ринку, що забезпечують безперервне функціонування Підприємства.

Постійно працюватимуть служби, які здійснюють охоронну діяльність та забезпечують безпеку; чергові підрозділи та служби, що забезпечують пожежну безпеку; служби які надають невідкладну медичну допомогу та відповідають за реагування на надзвичайні ситуації; служби, що забезпечують надання комунальних послуг.

На увесь період карантину доступ підприємців до своїх торгових об’єктів здійснюватиметься як завжди в стандартному режимі - за перепустками.

На період з 8 по 24 січня заїзд на територію ринку відбуватиметься лише через КПП № 1,  8, 9 та 13. (Докладніше: Ворота № 1 - головний в’їзд, ялинки; ворота № 8 з Сухого лиману, № 9 та №13 з вулиці Базова на 5-й торговий майданчик та на Харківську площу).

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх