июл 18, 2022,

Важлива інформація щодо переоформлення договорів для підприємців

Шановні підприємці! У зв’язку з виникненням великої кількості питань, інформуємо, що подовження терміну дії договорів з ринком зараз відбувається за стандартною процедурою у договірному відділі адміністрації.

Якщо зараз ви знаходитесь за межами України та не маєте можливості повернутися, ви можете оформити нотаріальну довіреність у закордонній дипломатичній установі України або в місцевого іноземного нотаріуса в тій державі, де ви знаходитесь, та передати її своєму представнику в Одесі, та після перекладу (при необхідності), він може звернутися в Адміністрацію «7 кілометру» з документами на торгове місце та пройти процедуру подовження договору.

Переоформлення, відповідно до умов воєнного стану, здійснюється виключно при особистій участі підприємця.

При відсутності такої можливості та закінченню терміну дії договору, Ваші орендарі, за наявності діючих/закінчених, але нещодавно виданих перепусток, можуть звернутися до начальника вашого торгового майданчика та подати заяву з роз'ясненням ситуації (розроблено спеціальну форму). Після розгляду заяви орендаря, їм може бути видана перепустка строком до 3 місяців.

Якщо у Вас виникли запитання та деякі уточнення, прохання звертатися до договірно-правового відділу ринку за телефоном +38(048)7970134.

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх