апр 3, 2024,

Поповнення асортименту дитячих колясок на ринку

На Промтоварному ринку «7 км» щотижня поповнюється асортимент дитячих колясок.

Нові колекції дитячих колясок для немовлят пропонують найкращі моделі, які забезпечать малюкові комфорт та безпеку. Вони мають м'які матраци та підтримуючі ремені безпеки, щоб забезпечити оптимальні умови для сну та відпочинку дитинчати.

Для малюків та дітей до 3 років нові моделі відрізняються своєю функціональністю та зручністю, оснащені міцними колесами, які дозволяють легко керувати коляскою навіть на нерівних дорогах. Крім того, багато з цих моделей мають регульовані ручки та місткі кошики для зберігання необхідних речей під час прогулянок.

Коляски та велоколяски для вікової групи старше 3 років створені з урахуванням їхніх потреб та активного способу життя. Серед переваг -  велика місткість, що дає можливість розмістити не лише дитину, але й іграшки, книжки та інші речі, які можуть знадобитися під час прогулянки. Багато з цих моделей також оснащені системами амортизації.

Завітайте до Промтоварного ринку «7 кілометр», щоб оглянути нові колекції дитячих колясок та знайти ідеальну коляску для вашого малюка!

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх