май 15, 2023,

Пам’ятаємо про пожежну безпеку!

У зв'язку з поступовим підвищенням температури повітря, адміністрація Промтоварного ринку нагадує про необхідність дотримання правил особистої та пожежної безпеки.

Відвідувачам ринку рекомендується при паркуванні на стоянках не залишати в автомобілях дітей та тварин. Радимо забирати з собою цінні речі та документи та вжитваи всі заходи щодо недопущення вільного доступу сторонніх осіб усередину автомобіля під час вашої відсутності. Крім того, рекомендуємо під час відвідування ринку запастися питною водою та головними уборами.

У разі погіршення самопочуття, прохання негайно звертатися до одного з трьох медичних пунктів ринку, де Вам нададуть професійну допомогу.

Телефони:

Виклик "швидкої" на території ринку: (048) 797-00-97

Виклик пожежної охорони на території ринку: (048) 797-00-01

Також звертаємо увагу підприємців, що працюють на ринку, на неухильне дотримання правил пожежної безпеки на території «7 кілометра».

На кожному торговому чи складському об'єкті обов'язково повинні знаходитися вогнегасник та первинні засоби пожежогасіння, рекомендується обладнати торгові місця пожежною сигналізацією. На ринку заборонено захаращувати пожежні проїзди. Усередині контейнерів, магазинів, павільйонів, складів заборонено курити, а також користуватися відкритим вогнем, свічками, саморобними електроприладами, продавати піротехнічні вироби та вибухонебезпечні засоби.

У разі виникнення пожежної загрози, необхідно терміново сповістити пожежну службу, співробітників охорони чи чергового ринку за телефоном: (048) 7970-508.

Будьте уважні!

Время Работы Промрынка

Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Выходной: Пятница

АДРЕС И ВРЕМЯ РАБОТЫ

Украина, 67806, Одесская область, Овидиопольский район, пгт. Авангард, ул. Базовая, 20


Понедельник - Четверг: с 6.00 до 15.00
Суббота - Воскресенье: с 6:00 до 16:00
Пятница: выходной


Проведение фото и видеосъемки на территории рынка регламентируется. Для получения аккредитации просьба обращаться в пресс-службу рынка по телефону:


РАДИОУЗЛЫ


ПРЕСС-СЛУЖБА


ДЕЖУРНЫЙ ПО РЫНКУ

РЕКЛАМНЫЙ ОТДЕЛ


Размещение голосовых объявлений на рынке:


Мы в соцсетях:


Наши телеграм-каналы:


РАССЫЛКА НОВОСТЕЙ

Подписывайтесь на самые свежие новости Промтоварного рынка "Седьмой километр"

Вверх